| Just4Dragos a întrebat:

Am un telefon cu taskcreen NOKIA da aproape orice joc pe el care il descarc mi se vede mic intr-un colt sus stanga ....De ce se vede asa? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| adybg a răspuns:

In cazul tau dispui de symbian dar, expressmusic 5500, 5600(ex.)deci depinde
--descarca jocuri cu format.sys cu rezolutia 640 x 360
--cauta si jocuri s60v5 (versiunea de symbian)

sper sa iti fiu de ajutor

BAFTA!

4 răspunsuri:
| adybg a răspuns:

Deci nu e taskcreen si e touchscreen si daca vrei sa se vada pe tot ecranul te pot ajuta: tu doar spune modelul telefonului ca sa te pot ajuta

| adybg a răspuns:

Se vede asa pentru ca nu este rezolutia corespunzatoare zi modelu si te rezolvlaughing

| Just4Dragos explică (pentru adybg):

Nokia EpressMusic

| Just4Dragos explică (pentru adybg):

Nokia XpressMusic