| JaguarSType a întrebat:

Am un telefon cu touch si e cam zgariat... as vrea sa ii schimb toata carcasa, dar trebuie sa schimb si touch-ul sau cum ca nu stiu? si cam cat coasta o carcasa?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut in jur de 50-80 de lei te va costa cu totul.
Bafta!

| Nanami利 a răspuns:

Doar carcasa poti sa-i schimbi.Cand spui touch cred ca te referi la ecran, deci nu trebuie sa-l schimbi.Carcasa e cam vreo30-40-50 de lei, depinde ce telefon ai si ce carcasa vrei.Dar poti sa-i pui si husa doar pentru spate, care sa acopere carcasa, asa daca cade jos sau ceva, husa aia o protejeaza si nu se sparge sau altceva si e intre vreo 10-20 de lei.

| VyrusEleven a răspuns:

Carcasa costa cam in jur la 80 de lei
deoinde de model

| Lola1IspiR a răspuns:

Aprox 50 lei este o carcasa