| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Am un telefon de la Allview și vreau să adaug încă câteva home screen-uri dar nu știu cum.
Mă puteți ajuta?

Ofer fundă!

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Depinde ce model este si ce versiune android ruleaza. daca ruleaza de la 4.2 in sus atunci tine apasat pe o iconita a unei aplicatii (nu conteaza care) si trage-o catre dreapta a ecranului ca si cum ai vrea sa o pui pe alt homescreen si apoi o sa apara alt homescreen unde e gol acolo dai drumul aplicatiei si asa se creaza mai multe "home screen-uri" dar daca stergi aplicatia din acel homescreen si ramane gol, se va sterge si homescreen-ul automat.

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru DenisIonut01):

Am android 5.1 și a mers. Mersi!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Sa fi sanatos! Craciun fericit!

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru DenisIonut01):

Mersi, la fel!