| Diana02468 a întrebat:

Am un telefon E-boda Storm X450 II. Nu am gasit nicio husa pentru acest telefon. As vrea o husa flip... Unde pot gasi asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

De unde ai telefonul? E comandat de pe site, de la Altex(sau alte magazine) sau e de la Telekom, Orange sau Vodafone? Daca e de la vreun provider de servicii mobile ar trebui sa intrebi la ei daca au huse pentru acest telefon, daca nu incearca la germanos. Daca nu gasesti nici asa cauta site-uri sa faci comanda, cum ar fi http://www.e-boda.ro/......torm-x450.

| Diana02468 explică (pentru Arthiom):

Il am de pe site-ul E-Boda. Am incercat pe site-ul acela, dar acolo scrie mai jos: "Aceasta husa nu este compatibila cu smartphone-ul E-Boda Storm X450 II." Multumesc oricum. O sa incerc pe la Germanos. Mi-am luat din piata o husa flip, dar nu e buna de nimic (:[ )

1 răspuns: