| Iuly2001 a întrebat:

Am un telefon GoClever quantum 500 si de la un timp am probleke cu ecranul său... Aprolape mereu cand incerc sa apas pe ceva ori trebuie sa apas repetat si tare ori se apasa pe langa. Si in jocuri la fel. Le ruleaza foarte bine, insa cand interc sa apas trebuie sa apas tare sau repetat.
Va rog spunetimi ce pot sa fac! ( Am telefonul din Octombrie anul trecut)

1 răspuns:
| OrionGamerPRO a răspuns:

Pai ai putea sa ii schimb touchscreenul! Din acesta cauza face fite! Crede-ma asa mi s-a intamplat la tabelta!