| AlleFlorin a întrebat:

am un telefon (Htc Hero) si vreau sa stiu de ce nu imi merg jocurile astea mai tari cum ar fi : Subway Surfers, Temple Run 2 etc. Dar Pou imi merge, nu stiu de ce.
Va rog frumos cineva sa imi zica.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest telefon a fost lansat mai demult, iar versiune Android este veche. Procesorul telefonului nu suporta jocurile performante. Iti recomand un telefon nou.

| AlleFlorin explică (pentru anonim_4396):

Mersi abc2000 uite asta chiar nu stiam Multumesc big grin laughing

2 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Am si eu unul.Nu merg jocurile aste mai noi pentru ca e putin cam vechi si are android 2.2.1,si nu suporta jocurile astea mai noi