| KanekKi a întrebat:

Am un telefon Huawei g7010 si vreau sa revin la setarile din fabrica...care este parola?

Răspuns Câştigător
| leonardoo a răspuns:

Ca la toate telefoanele incearca cu 1234. daca nu merge mergi la magazinul de unde l-ai luat si spune-le sa-ti zica parola.

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Nu te mai chinui cu parola, daca are android are si un buton mic in spate pe care daca il apesi o sa revii automat la setarile din fabrica.

| KanekKi explică (pentru Vvistula):

Asta e problema ca nu are butonu ala nici nu e android

| Vvistula a răspuns (pentru KanekKi):

Atunci nu stiu, vezi ca cei de la Huawei au pagina pe facebook, daca le pui intrebare acolo iti raspund si poate o sa rezolvi problema.

| leonardoo a răspuns:

Ca la toate telefoanele incearca cu 1234. daca nu merge, mergi la magazinul de unde l-ai luat si spune-le sa-ti zica parola.