| Anonimutza123 a întrebat:

happy Am un telefon Huawei P8 lite, si am 2 intrebari in legatura cu el happy 1. Cum as putea face, sa-mi setez ca, de exemplu: la mesagerie sau apeluri, cat si aplicatii, cand imi da cineva un mesaj, sa-mi apara la iconita numarul mesajelor, cum vad la unele telefoane ca iphone si Samsung, le apare un patratel rosu si numarul lor, am vazut si la telefoane ca al meu, da r nu stiu cum le-au setat, sper sa intelegeti la ce m-am referit laughing. Si 2. Acum cateva saptamani,inainte sa-i iau husa, l-am scapat si mi s-a spart sticla pe spate intr-un colt, cat m-ar costa sa o repar si de unde as putea comanda o sticla de aceea?

1 răspuns:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Deci,m-ai nimerit ca si eu tot P8 lite am. La mesagerie, iti arata in paranteza, cate mesaje au fost schimbate intre tine si contactele tale, dar numarul de apeluri nu ti-l arata si nu exista setare pentru asa ceva. Poti vedea istoricul apelurilor, apasand pe (i) din dreptul contactului.