| Maria39popescu a întrebat:

am un telefon Huawei p8 lite si nu stiu ce s-a întâmplat dar nu ii mai pot scoate parola adica sa rămână fara parola pin sau model, ce pot sa ii fac sa scot parola?

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poate iti este de folos:
https://www.orange.ro/......rola-57300

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagi contul de Google si ta-daaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari / Blocare Ecran, posibil sa iti solicite parola din nou si dai "niciuna" sau "fara". Nu stiu cum apare meniul la tine. Posibil sa iti solicite parola de mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la "Blocare ecran&Parole" apasă pe Parolă și setează un model (după model te pune să alegi un cod, îți pui codul).
Blochezi telefonul, îl aprinzi iar și desenezi modelul de 5 ori greșit, după ce trec alea 30 de secunde și poți băga iar codul, bagi codul ales după model și o să-ti dezactiveze toate parolele, astfel telefonul rămâne pe niciuna.

| anonim123453313 a răspuns:

Revino la setarile din fabricatie