| AlexHodor a întrebat:

Am un telefon Nokia C3-00 cu cartela de Orange cu internet. Inainte imi aparea o optiune de a alege la ce vreau sa ma conectez : WLAN sau Punctul meu de acces si alegeam Punctul meu de acces ca sa ma conectez la internetul Orange si mergea. Acum nu imi mai apare acea optiune si internetul nu mi se mai conecteaza. Am setarile de Internet compatibile telefonului si nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Buna,pai intra in meniul telefonului dai la setari si apoi la configurare dai apoi la punctul meu de acces si apoi optiuni si alegi web apoi apesi pe iesire si apoi apesi pe optiuni si activare si atunci o sa iti apara.

Fundahappy