| ByaBibiutza a întrebat:

Am un telefon Nokia c5-03. Se poate dupa ce il deblochez din partea dreapta sa imi apara un cod pe care sa il stiu doar eu, pentru securitate? Va rog sa imi ziceti daca stiti.

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Buna,intra in setari>siguranta sau securitate>coduri acces>modifica cod siguranta>aici bagi 12345 apoi ok si apoi bagi codul carel vrei tu si apesi ok si il mai bagi odata si apesi ok.
Acum iesi din tot si intri in setari>telefon>blocare telefon sau touch si scrii codul care l-ai bagat tu.
Sper ca te-am ajutat