| Pascariu_Culita_1957 a întrebat:

Am un telefon Nokia ca un computer si vreau sa-mi instalez jocuri de pe magazin.Mi-am facut cont Microsoft dar imi zice ca trebuie sa fac sign in cu contul familiei mele. V reau sa stiu daca trebuie sa platesc daca fac sign in sau fac cont Microsoft ca parintii nu au cont Microsoft p.s..imi zice ceva de un abonament

2 răspunsuri:
| ParadiseCaroline a răspuns:

Nu inteleg pe deplin întrebarea.Eu am cont pe Microsoft si nu plătesc nimic. Daca îmi amintesc bine ai nevoie de o adresa de email si o parola.

| ParadiseCaroline a răspuns:

In ceea ce priveste plata, unele jocuri costa bani dar chiar si asa au nevoie de un cont bancar deci e mai complicat.