| GG456 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 635 si am probleme la dischiderea magazinului sad. Imi spune ca are probleme la conectare si sa incerc din nou peste 1-2 minute. Telefonul il am de doua saptamani si tot face asa :\. Ce sa fac? Dau funda happy

6 răspunsuri:
| Brainyyuck a răspuns:

Telefoanele cu sistem de operare Windows phone au de obicei problema asta.La fostul meu Nokia lumia aveam aceeasi problema nu puteam sa intru cand voiam pe magazin... daca poti sa il returnezi fa-o si ia-ti altceva, parerea mea.

| GG456 explică (pentru Brainyyuck):

Dar totusi nu exista vreo solutie?

| Zazy a răspuns:

Nu se conectează la Internet? Mda, este normal. Telefoanele ăstea Nokia Lumia, nu prea sunt bune, părerea mea.

| GG456 explică (pentru Zazy):

Internetul merge perfect. Nu inteleg de ce nu merge :\ Nu exista vreo alta metoda de a pune aplicatii pe el, dar fara sa-l virusez?

| Brainyyuck a răspuns (pentru GG456):

La mine de obicei mergea dupa un anumit timp de la activarea wi-fi sa zic vreo 5-10 minute este o problema de soft iar o actualizare nu o rezolva.Aici nu te prea pot ajuta parerea mea este sa fugi cat poti de windows phone deoarece multa lume de la developeri de aplicatii pana la utilizatori se plang ca nu au putut sa faca anume lucruri din cauza limitarii software-ului.

| GG456 explică:

Internetul merge perfect.