| PaulStefan74 a întrebat:

am un telefon Nokia Lumia si aveam windows 10 dar am dat sa mi se restarteze din fabrica, si acum ca s-a resetat nu mai am nimic pe el, adica nu mai am setari, camera foto, app store, si cand vreau sa deschid o aplicatie imi scrie sa caut in magazin, dar nu am.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai ia apasa pe butonul ala ca o lupa din dreapta jos si scrie magazin, apoi selecteaza sa caute numai in telefon... Poate nu stii tu unde sa cauti. Daca nu-l gasesti nici asa, nu mai ai ce face.