| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon s2plus si am vrut sa-mi bag un joc de 1gb si s-a descarcat si cand sa se instaleze imi spune ca nu am memorie suficienta si a ocupat toata memoria telefonului jocu s-a descarcat dar nu s-a instalat si memoria a ramas asa de acum o luna mai am 400mo ce sa fac? Dau funda multumesc!

1 răspuns:
| IuliaCristinaM a răspuns:

Incearca sa mai stergi din ceva jocuri daca mai ai pe tel. ceva jocuri care nu le joci..sau alte aplicatii nefolositoare. Apoi redownloadeaza jocul ala care vrei sa-l bagi si vezi daca merge..incearca de mai multe ori happy