| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A5 si i se descarca bateria foarte repede. Inainte bateria rezista foarte mult.Imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Incearca cateva zile sa-l folosesti mai putin, sa ai grija sa-i inchizi aplicatiile, sa folosesti produse de curatare precum clean master.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Probabil l-ai virusat cu ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seteaza luminozitatea undeva la 20%, dezactiveaza datele, wifi si bluetooth atunci cand nu folosesti. Inchide aplicatii care ruleaza. Iti recomand battery doctor in magazin play. Daca nici asa atunci inlocuieste bateria.