| Ihatecoffe a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy j3 2017 si de vrea 10 minute s-a închis singur si imi arata doar semnul Samsung ca si cum s-ar deschide, dar e blocat. Ce pot sa-i fac sa se deschida. Mentionez ca aveam 50% baterie. Cel mai bun răspuns va primi

Răspuns Câştigător
| Nevroza a răspuns:

Poate iti face o actualizare. Nu se stie, de obicei dureaza mai mult actualizarea. Paote fi de asemenea, bateria sau softul. Mergi cu el la garantie daca iti face figuri, daca nu arunca-l pe geam. Bafta!

3 răspunsuri:
| DelphhiN a răspuns:

Resetarea generală sau mergi la service dacă nu il ai in garantie.

| Done_Mihai_1994 a răspuns:

Dai un restrat la telefon daca nu se reporneste sfatul meu este sa te duci la garantie cu el

| Danyela_Danuta_1977 a răspuns:

Buna,la fel mi s-a intamplat si mie ieri
cu Samsung j 3 2017 i-am dat restart pentru ca altfel nu se deschidea ....maine merg cu el ...are decat 10 zile de cand l.am cumparat de la altex