| o0DarKneSs0o a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Mini s5570I, si mi-am activat optiunea aceea de internet gratis o saptamana si am avut doar o zii, marog si am avut un LG ku990I iar pe el imi activasem tot asa o sapt gratis si am avut mai mult de o saptamana cred ca o luna doua, si nu inteleg dc, as vrea o modalitate de a ma conecta gratis, am auzit ca este ceva care poti sa te conectezi de la pc, cu proxy. cel mai bun raspuns primeste Funda; x

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu asa si am mai mult de o luna! bucuria mea! laughing

| Robotzzzi a răspuns:

Da iti activeaza internetul 7 zile.Iti da 100 mb timp de 7 zile acei mb i poti folosi.Si eu la fel am patit. Iiti da 100 mb timp de 7 zile ei pot fi folositi dar cand ti se gata acei 100 mb nu-ti mai mere internetul indifenrt ca iai folosit cateva zile sau o zi. Funda?

| AlexFTW3 a răspuns:

Daca ai wifi te poti conecta la net usor dar daca nu e ceva mai complicat..cat despre optiunea ceea gratuita uitete mai atent la setari..si vezi sa nu se fi dezactivat