| TeIntrebsieu a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini si i-am bagat ca desteptu root mai exact cyanogenmod!
VREau sa scap de el!
Am incercat sa i-au de pe net unroot dar nu merge deoarege are clockworkmod!
Va rog cu stima ajutati-ma, nu prea am cunostinete in domeniu!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ThEsAvAnT a răspuns:

Ai facut-o lata bine daca l-ai rootat poti scapa de el dezrootandul stii tu la ce ma refer bine urmareste acest tutorial pentru ca trebuie sa-te scriu o gramadda asa ca urmareste http://www.videotutorial.ro/? p=7548 o data ce l-ai rootat ai pierdut garantia daca faci ce arat in tutorial ai sa iti faci telu si beneficiezi din nou de garantie bafta

| TeIntrebsieu explică (pentru ThEsAvAnT):

Nu ai putea te rog sa'mi dai un link pentru galaxy mini? Oricum multumesc pentru timpul acordat

1 răspuns: