| UniKoolVasy a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Pocket GT-S5300 cu versiunea de android 2.3.6. Pot sa imi schimb versiunea de android? Nu stiu.O versiune de android, oricum mai mare decat 2.3.6 happy.
Daca se poate, va rog lasati mai jos si un tutorial big grin

3 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Daca doresti sa faci o resetare! si sa-ti pui mai mare OS de 2.3.6, atunci pregatesteti documentele unde ai garantie din caz contrat sa pleci deunde ai luat telefonul big grin.
nu incerca sa faci nebunia aceasta! mai mare n-o sa mearga!

| TJohannaB a răspuns:

Nu cred ca merge pe telefonul tau.
Mai mare de 2.3.6 nu cred. O colega are telefon ca al tau (cred, poate fac confuzie) si nu ii merge.

| St3fan3l a răspuns:

Imi pare rau sa-ti zic dar nu merge mai mult de 2.3.6. Totusi. Funda?big grin