| dog1963 a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy s advance si cand ii pun cartelea (orice cartela) semnalul o ia razna si chiar daca ii iau cartela ba imi arata ca am o liniuta ba nici una dar la wi fi totul merge struna.Ce pot face? FUNDA! Ps cateodata mai dau resetare la telefon adica il aduc la setarile din fabrica

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Incearca un wipe data si wipe cache din recovery. cauta pe net hard reset si modelul telefonului. cred ca asta iti va rezolva problema. sau un reflash cu odin