| Giubby a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy S2 Modelul GT-I91o5P,imi puteti spune cum sa activez led-ul de notificari pas cu pas?

1 răspuns:
| killer3023 a răspuns:

Https://youtu.be/BpSURuuHbAg încearcă ca el, în principiu e cam la fel, numai îmi aduc aminte dacă s2 are led de notificări.
Deci intri la setings sau setări în română și ai în jos led notification, sau led de notificare în română cu culoare verde alabastru rosu ca un cub. Și-ți mai dau un sfat dacă vrei. Întră tot la setings, accesibilty sau accesibilitate și dai la sunet, și dai notificare bliț. Îți fa pâlpâi și blițul când primești un mesaj sau un apel. Astfel funcționează și când îl ai pe silențios. Dacă nu-l auzi cineva care vede îți va zice vezi că-ți suna telefonul.