| Andrei0510 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S2 Plus si as vrea sa stiu cum pot sa mut pozele din memoria telefonului pe cardul de memorie si invers.Am vazut ca indiferent de ce as muta din telefon pe card, memoria telefonului ramane aceeasi si chiar creste.Ma puteti ajuta?

Funda! happy

1 răspuns:
| einenebun23 a răspuns:

Intri in Galerie selectezi pozele pe care vrei sa le muti si dupa aceea apesi pe butonul acela din stanga de langa cel din mijloc si acolo iti va aparea o optiune Mutare si acolo poti selecta daca vrei sa le puti in cartela sd sau invers.