| Scorpion10022 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S2 si am aplicatia de la Fecebook. Sunt logat, dar am uitat parola si nu stiu cum sa o aflu. Contul este facut de un prieten cu care nu am mai vorbit de cativa ani si cum nu pot schimba sderesa de email nu pot reseta parola. Cum as putea sa o aflu? Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| Aluiin a răspuns:

Samsung galaxy S2 a aparut in 2011 aprilie, din moment ce te-ai logat de pe telefon, ai stiut parola, deci in cel mai extrem caz, tu stiai parola acum un an jumate. Cat despre recuperarea ei, slabe sanse.

| Scorpion10022 explică (pentru Aluiin):

Dar exista vreo metoda sau ceva ca sa o pot recupera?