| TopCom360 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 Mini I8190, Si un card MicroSD HC de 8GB. Problema este ca: cam o data pe zi cand incerc sa creez un folder pe card sau sa mut un folder cu niste fisiere in el,atat pe telefon cat si pe calculator,nu merge,imi da eroare. Mereu trebuie sa formatez cardul si apoi sa pun la loc tot ce aveam, dupa formatare merge peste un timp face la fel. Help! MS!

1 răspuns:
| eeda a răspuns:

Pai incearca sa nu mai faci multe foldere si tot ce ai in toate folderele punele intrunul singur, iar daca nu merge in 2 sau 3, nu merge nici asa du-l la reparat, sau mai intreaba-ti prietenii