| AlexBoy88 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy S3 si nu am husa, folie pe ecran, n-am nimica la el doar telefonul.
Il tin mereu in blugi oare se va zgaria ecranul?
Dar am Gorila Glass 2
Credeti ca se va zgaria daca il tin mereu in buzunarul de la blugi?

Răspuns Câştigător
| hp8510p a răspuns:

Ar trebui sa iti iei macar o folie de protectie mai ieftina pentru ca pe ecran o sa apara zgarieturi pe care abia le vezi si scade rezistenta la impact sticlei de protectie(gorilla glass)

2 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Nu cred, numai sa nu porti si chei sau ceva de genu in acelasi buzunar cu telefonul

| brendon201 a răspuns:

Sa sti ca se poate zgaria. Daca ai vazut unele buzunare are o bucatica mica de metal chiar la intrare de buzunar si atunci se poate zgaria si o sa iti para rau. Eu asa am patit la ihpone-ul meu.