| Alexandra18mai a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy SIII si as vrea sa stiu daca este vreun mod ca in timpul unui apel, daca ma suna inca o persoana, sa primesc mesaj, notificare, orice ca sa stiu ca m-a sunat happy

Răspuns Câştigător
| 11190994 a răspuns:

Fii atent, te duci in setari dai setari apel dupa dai setari suplimentare si o sa iti apara o chestie cu apel in asteptare si bifezi casuta

3 răspunsuri:
| paco28 a răspuns:

Activezi apel in asteptare si o sa vezi cand te suna cineva, poti sa raspunzi si nu pierzi nici legatura cu cel care vorbeai inainte...

| andreea3brtr a răspuns:

Iti poti activa apelul in asteptare din setarile telefonului si in timp ce vorbesti, daca te mai suna cineva, vei auzi si vei si vedea daca indepartezi telefonul de la ureche cine te suna si daca nu vei raspunde, apelul va aparea in jurnalele telefonice ca apel nepreluat.