| Nycku1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Trend Plus si nu mai am spatiu de stocare si am decat 4 aplicatii descarcate : Facebook, WhatsApp, Facebook Messenger, Ask.fm.CUm pot face sa am mai mult spatiu de stocare? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andreeac33 a răspuns:

Sterge din poza/melodii/contacte nefolositoare/mesaje.

3 răspunsuri:
| Robieski a răspuns:

Pe card merg toate pozele si toata muzica... am un trend lite si ma descurc cam greu cu memoria big grin

| TeDrqq a răspuns:

Pacat ca ai dat deja fundahappy

Descarca Ccleaner si ruleaza-l el va sterge tot cache-ul care ocupa in medie 500-700mb big grin

Si nu te teme nu va afecta cu nimic stergerea cache-ului

| Chrislvdarkness a răspuns:

Ia un card de memorie si pune-l in telefon, dupa umbla in setari la aplicatii si incearca sa muti toate aplicatiile care merg pe card ^-^