| Aditu231 a întrebat:

am un telefon Samsung Galaxy Young si mi-am uitat parola dar nu ce de la sim am o parola ca sa nu se poata uita nimeni e un model asa si acolo mai jos am o casuta care scrie ceva de recuperare asa si am dat acolo si dupa imi zice sa ma autentific cu contul google.Mi-am scris contul google dar cand dau conectare nu merge imi zice ca nume(e-mail)sau parola grestia am scris tot corect ce are?! Funda la cel mai bun raspuns! Rapidd!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai introdus numele/adresa/parola de gmail cu care a fost activat/înregistrat acest telefon.

Dacă NU ai introdus exact acele date NU vei reuşi.

POŢI folosi metoda EXPLICATĂ la linkul următor :
http://gsmro.ro/2012/07/02/schimbare-modelparola-pe-android/ ( punctul 5 ).

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

A înnebunit laughing.

| Aditu231 explică:

Hai ma zici sau nu?

| Nucu1234 a răspuns (pentru bursuc001):

Dar daca nu ai wi-fi activat?

| Nucu1234 a răspuns:

Dar daca nu ai wi-fi activat?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns (pentru Nucu1234):

Trebuie să ai acces la internet ( conexiune wi-fi sau GPRS/conexiune de date ).