| LeeoSmeq a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy young si nu situ cum sa mut/instalez aplicatiile pe card
va rog sa ma ajutati
FUNDA

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Ai nevoie de Root (pierzi garantia)!

| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

Salut. la fel ca si la toate tel ce au SO android. ai in setari-> aplicatii. acolo trebuie sa iti apara toate aplicatiile. ia.le pe fiecare in parte(in general doar cele descarcate) si tebuie sa iti apara cateva "butoane" pe care sa le apesi printre care si "move to SD". NU TOATE APLICATIILE DOWNLOADATE LE POI MUTA!
bafta!

| LeeoSmeq explică (pentru Chirita_Raul_1996):

Nu imi apare "move to SD"