| Catalin_Oprita_1989 a întrebat:

Salut TPU
Am un telefon vechi cu clapeta(Nu are Android). Aveti idee cum as putea bloca toate mesajele gen sa nu mai primesc niciodată mesaje pe acel telefon până dezactivez?

Răspuns Câştigător
| sorin_6068 a răspuns:

Ar trebui sa intri la mesaje apoi la setări mesaje și să cauți centru de mesaje trebuie sa fie un Nr de telefon dacă îl ștergi ar trebui sa nu mai primești

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Singurul lucru pe care ti-l pot zice este sa-ti cumperi un telefon recent si sa nu pastrezi unul de acum 10 ani laughing)