| HenteaIulian a întrebat:

am un telefon Xiaomi mi note 10 lite și am o mica problema. Când telefonul stă la încărcat și primesc o notificare, îmi apare propoziția asta pe ecran, după ce telefonul se închide " ⚠️Nu a fost selectata nicio fotografie. ". Va rog mult ajutați-mă sa scap de ea.

2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Instaleaza un antivirua
Si mai instaleaza
No toot firewall

Gata acum ai scapat

Incearca si cu un alt incarcator de exemplu cu cablul bagat in calculator pc

| HenteaIulian explică (pentru RxTx):

Nu e de la încărcător sau de la viruși. Cred ca e ceva din setări. Dar nu știu ce.