| MaxKiller a întrebat:

Am un Vodafone Smart 2 si vreau sa-i fac overclock.
L-am rootat si toate cele dar am nevoie de un kernel si din cate am inteles trebuie sa fie special facut pentru overclock pe telefonul meu.
Cine are telefon ca al meu is a reusit sa faca overclock sau stie de unde sa ia un kernel special pentru acest telefon il rog sa ma ajute.
Cel mai mare FUNDOI laughing pentru cine ma ajuta! big grin

Răspuns Câştigător
| alexsiceva a răspuns:

Scrie pe google dorimax kernel for Vodafone smart 2 sau modelu original(Huawei zte il gasesti in spatele bateriei) si apoi scrii pe net how to put a custom kernel at Vodafone smart 2, si na te descurci tu happy