| anonim_4396 a întrebat:

Am un Vodafone Smart Mini și vreau să-mi downloadez aplicații pe el, cu google play: Subway Surfer, Temple Run ș.a.m.d. Și când intru în Magazin play zice așa: "doriți să adăugați un cont existent sau să creați unul nou?" Indiferent dacă dau pe EXISTENT sau pe NOU îmi apare ceva cu WI-FI... eu pe pc am cont de google play și nu știu cum mă pot loga pe telefon. Urgent!
Fundă.

3 răspunsuri:
| MayaPhoenix a răspuns:

Wi-fi = Trebuie sa conectezi la internet, la telefonul meu conectez de la setari. Bafta!

| Aaadddrrriiiaaannn a răspuns (pentru MayaPhoenix):

... cam greu cu parolele.

| MayaPhoenix a răspuns (pentru Aaadddrrriiiaaannn):

Cu parolele nu ma stiu.