| heddy10 a întrebat:

Am un Vodafone Smart Prime 7 si de cateva saptamani am o problema. Cei cu care vorbesc la telefon nu ma aud bine. Ba intrerupt, ba incet, ba deloc. Trebuie sa tip ca sa inteleaga 2-3 vorbe. Asta se intampla si cand sun dar si cand sunt sunat. Exista ceva setari pentru microfon sau trebuie neaparat mers la un service?

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Poti incerca multe idei gen https://www.youtube.com/watch?v=6mCQ9aY36oo Incearca si pe speaker, si cu alta cartela, incearca si cu castile sa vezi daca afecteaza cu ceva si-ti dai seama daca e de la microfon sau din "setari".