| irinel2002 a întrebat:

Am un wiko rainbow si nu mai merge butonul de back, cel de home si celalat (nu stiu cum se numeste) si nici touch-ul nu mai merge bine. Mentionez ca l-am scapat pe jos si sus langa difuzor s-a produs o crapatura mica. Care ar putea fi problema
FUNDA!

1 răspuns:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
Daca telefonul tau a suferit o cazatura, este foarte posibil ca ecranul sa fi fost deplasat rezultand nefunctionalitatea touch-screen-ului.
Ce poti face este sa te duci la un service si sa ii rogi sa iti puna un ecran nou. (50-70 ron)
Bafta!