| Josseph a întrebat:

Am vazut ca faceau intr-un timp reclama la televizor cum ca poti utiliza minutele incluse in extraoptiune (parca cele nationale/internationale) atunci cand te afli in strainatate (ca un fel de roaming cu minute ). Nelamurirea mea ar fi in ce retea(Vodafone, cosmote, Orange) se intampla chestia asta si daca se mai intampla in prezent.

1 răspuns:
| ByonKills a răspuns:

Vodafone, abonamentul Smart 15 si daca iei abonamentu ala poti la un euro sa iei si un Samsung Smart III