| MePsd a întrebat:

Am vazut la un coleg ca atunci cand isi inchide telefonul(il opreste) ii cere un cod pin si fara el telefonul nu se inchide. Stie cineva cum pot sa fac la fel?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Interesantă opţiune! Dar de asemenea îmi pare şi inutilă. Dacă aflo cum se face, spune-mi şi mie. Pa.

| ziftode a răspuns:

Nu am auzit niciodata, NICIODATA de posibilitatea de a baga cod cand il inchizi, chiar mi se pare o gaura de securitate ABERANTA, vrea cineva sa iti fure telefonul si ti-l ia cu forta din mana iar tu NU POTI SA IL INCHIZI?!?

pe de alta parte, cod la deschidere implica securitatea perfecta, il inchizi instantaneu si apoi, fara cod nu poti sa il deschizi si sa iti vezi datele

| artemidak a răspuns:

Sincer chiar nu îți recomand acest lucru, deoarece cândva vei dori să il închizi repede și nu vei avea timp sa Bați coduri și alte chestii...

Răspuns utilizator avertizat