| Wolferio a întrebat:

Amneveie d ajutor sunt curios cat costa un Samsung galaxy s3 sau un s4 vreau sa imi iau unu dintre ele dar nu stiu cat costa ziceti-mi si mie va rog...

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2141.php

Toate cele bune!

| HuShEr a răspuns:

Pai vrei sa il cumperi nou sau second hand?

| xr0sioRx a răspuns:

S3 mana a doua de la 400lei ( fara accesorii. doar incarcator, crom sarit) pana la 600-650 full box sau nou s3 neo la 800lei. S4 mana a 2-a 600-650fara cine stie ce accesorii, crom sarit pana la 900-1000 full box stare aproape impecabila sau nou S4 value edition la 1400 lei. Iti recomand s4, s3 dupa un timp oboseste, se mica greu.

| Wolferio explică:

Nou il vreau fireste nu second hand