| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutorul vostru am un Samsung gt-s3350 si mi-am pus muzica prin cablu de date si nu mie afiseaza la muzica. Ajutor! Dau funda

Răspuns Câştigător
| Chupulix a răspuns:

Poate nu ai bagat muzica in folderul corect, fiindca normal ar fi trebuit sa mearga destul de simplu. Incearca totusi sa scoti cardul SD si sa bagi in el.

4 răspunsuri:
| Sebastian1996 a răspuns:

Incearca sa le pui pe cardul SD. Si va merge.

| TheFreak9 a răspuns:

Clar nu ai pus muzica unde trebuia.trebuie sa o pui intr-un folder numit "music", sau special pentru muzica. spune-mi te rog ce foldere ai cand iti deschide fereastra cu telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru TheFreak9):

Ce sa fac sa creez eu un folder ca am mai multe din astea phone memory memory card

| kitty14 a răspuns:

Buna...dai la cautare automata a telefonului daca nu gaseste muzica nseamna ca nu ai pus-o. funda?