| KiLLr0Y a întrebat:

As avea o intrebare...De ce nu pot sa descarc nici o aplicatie de pe telefon imi da eroare 906!

P.S:tel. meu este LG OPTIMUS L5 II

Multumesc!

FUNDA!

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

De unde ai incercat sa descarci aplicatii? Daca ai incercat sa descarci de pe internet fii sigur ca nu o sa mearga, iar daca ai incercat sa descarci de pe Google Play(android market)... Nu stiu ce sa zic, raspunde la comment-ul pe care ti l-am pus si spune-mi de pe ce ai incercat sa descarci aplicatii si atunci am sa-ti spun un raspuns precis!

| KiLLr0Y explică (pentru AlexElektro1987):

Pai de pe Google Play am descarcat aplicatii...