| bodo89 a întrebat:

As dori sa achizitionez un Samsung galaxy Fame si as dori sa stiu parerile Pro si Contra la acest telefon...
P.Stonguee acest telefon merg jocurile gen Temple Run 2 sau Pou sau Vector?

Dau Funda MARE!

8 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Iti recomand acest samung http://bit.ly/118kl67

Pareri PRO
-procesor foarte bun de 1000 MHz, care face ca orice aplicatie sa ruleze foartebine
-Gps, iar telefonul il poti folosi pe post de sistem de navigatie atunci cand e cazul
-Camera foto buna de 5mp
-Blitz
-Radio
-Versiune de android care permite sa ruleze jocurile Temple Run 2 sau Pou sau Vector. cat si multe altele mai nou aparute

CONTRA
-Baterie tine maxim 2 zile. dar pentru ca este un smartphone performant era de asteptat.

| EuAli a răspuns:

Dupa specificatii e un telefon foarte bun.
Cred ca vor merge aceste aplicatii.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Este un telefon destul de bun dar trebuie sa-ti placa tie.Eu ti-as recomanda telefoanele astea Samsung Galaxy printre care se numara si el.Deci prin urmare si el este un telfon bun.Pa pa!

| SheWasHere a răspuns:

Bună, telefonul este ok, însă nu îndeajuns de bun pentru ce vrei tu. Procesorul este prea slab pentru a rula astfel de aplicatii. Un single— core nu este capabil de asa ceva.

| AlinaWat a răspuns (pentru SheWasHere):

Are 1 ghz eu zic ca e destul de ok, uite-te pe youtube, am vazut un clip unde mergea Temple run 2 chiar foarte bine cat si Subway surfers :*.

| nimicitorul a răspuns (pentru SheWasHere):

Sa mori tu taci daca nu sti ca merge perfect.

| angi_4331 a răspuns:

Foarte bun.Este un telefon de calitate.Si da, merg toate jocurile gen Temple Run.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_fame_s6810-5279.php

| iesiacasa a răspuns:

Sall eu iti spun ca merg jocurile spuse de tine merge si subwai surfers un dezavantaj sunt pixeli 165 nu se vede chiar bine iar avantaje este ca are android jb(jelly beam )si camera secundara deci e destul de bun daca vrei sa til achizitionezi