| Edy_Andrei_1998 a întrebat:

As dori sa achizitionez un telefon! Si imi plac foarte mult Allwiew X1 Soul si IPhone 5S! Ce imi recomandati sa cumpar si de ce?
P.S: nu vreau raspunsuri de genul "e mai ieftin"! Multumesc!

1 răspuns:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Cam toate telefoanele Allview sunt praf pentru ca nu au o placa video buna, nu te vei putea juca orice vrei, iphone 5s nu cred ca mai are nevoie de vreo prezentare.
Allview X1 xtreme mi se pare bunicel, dar nu cred ca e peste 5s