| eusebiu27 a întrebat:

as dori sa imi cumpar un LG g7? Ce parere aveti, merita banii pareri pro sau contra?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Eu cred că e un telefon bun, insă e scump dacă il compari cu altele ce oferă caracteristici mai bune și preț mai mic.
Xiaomi Mi Mix 2S e mai ieftin cu peste 100 €, si are procesor mai potent. De ram nu mai spun nimic.
Am dat un exemplu.
Tu cumpără LG daca iți face așa de mare iluzie.

| MasterGamer1995 a răspuns:

Cu reducerile de acum, eu mi-am luat un Xiaomi Mi mix 2 care e aproximativ la fel ca LG-ul, dar cu mult mai ieftin.
Aici e strict alegerea ta

| Cîrștioabă a răspuns:

Salut @eusebiu27, în cel mai rău caz dacă nu mai ai vreun telefon este bine să îți iei LG G7 dacă vrei să ai niște așteptări frumoase.
PRO
Acest telefon are 8 nuclee, Android 8, 64GB spațiu poți să descarci ce îți dorești, waterproof, rezistent la praf, 4G+.

| annempp a răspuns:

Eu zic sa iti iei Samsung. Este mai performant decat LG dupa parerea mea.