| SoP222 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon cu pretul pana in 800 lei. As vrea sa aiba :
Camera foto minim 5 Mp si o camera frontala
Display 3, 5- 4
Sistem de operare Android sau Windows Phone 8
Memorie : 8 GB minim
Procesor de 1 Ghz minim

Eu m-am gandit la un Nokia lumia 620 insa cu WP8 nu am posibilitatea de a instala prea multe aplicatii & jocuri...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RallucaDeeyutzZa a răspuns:

Buna! :* Eu am avut Nokia lumia 620 si nu prea a fost bun se misca incet si nu puteai sa iei multe jocuri(cum ai spus tu) eu ti-as recomanda pe acesta..http://www.emag.ro/telefon-mobil-lg-optimus-l7-black-lgp700/pd/E9QCTBBBM/ nu stiu daca este cum vrei si tu si iti indeplineste dorintele dar este bun;) :D ~!~

| kiwi007 a răspuns:

Incearca un Allview p5 are camera de 5 hd, procesor de 1Ghz dual core si 512 ram, camera frontala, blitz memorie de 4 gb dar iti poti pune car si are android 4.0