| Garielu a întrebat:

Salut TPU,as dori sa imi cumpar un telefon la abonament,nu ma intreseaza minutele ci doar internetul, ce abonament si telefon imi recomandati(fara digi)! DAU FUNDA pentru cel mai convingator raspuns.

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Depinde de cat vrei sa platesti. Iti dai seama daca vrei iPhone 6s iei cel mai ieftin si platesti 79 de euro pe luna sau dai mai mult si platesti mai putin pe luna. Trebuie sa specifici bugetul. Asa nu te pot ajuta.