| Marius18w a întrebat:

aș dori sa imi iau un telefon nou, dintre Samsung s10 si iphone 11 avand in vedere performanța, bateria, utilizarea mai rapidă si de lungă durată, aștept răspunsurile pentru a lua decizia corectă.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Decizia, poate vrei sa zici. Nici unul, nici celalalt. Arunci cu banii pe geam, efectiv.

| RoCkKiD a răspuns:

Cat vrei sa-l tii? Ce te intereseaza cel mai mult la un telefon? Ai alte dispozitive Apple?

| antimulte a răspuns:

Daca il schimbi periodic la maxim doi ani, ia Samsung. Daca stii ca il tii niste ani mergi pe Iphone.

| Marius18w explică (pentru RoCkKiD):

Nu este as dori sa trec de pe Android pe ios si nu stiu dacă merită

| RoCkKiD a răspuns (pentru Marius18w):

Daca nu ai alte dispozitive de la Apple..nu merita. Daca ai si Mac si airpodsurile si folosesti platformele lor e un mediu foarte ok..altfel nu e valabil.