| Mastershot96 a întrebat:

As dori sa imi spune-ti parerile voastre (daca aveti) Samsung Galaxy Young S6310 ce va place / ce nu va place ...As dori sa stiu in special daca merg multe aplicati pe el / cam cat va tine bateria/merge netu bine?(youtube etc).

Răspuns Câştigător
| Cosmin2002 a răspuns:

Mastershot96 Samsung galaxy Young S6310 e un telefon destul de misto, problema e ca este putin cam de fete. Pentru baieti e mai potrivit un S2, S3 sau S4, sau iphone 4 sau 5. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Mastershot96 explică (pentru Cosmin2002):

MS de raspuns dar un S2 etc sar de 10 milioane... totusi e un telefon amarat caut ceva mai accesibil 200-400 ron ...si eram curios. dar mersi de sugestie oricum bafta

| Cosmin2002 a răspuns (pentru Mastershot96):

Pai de exemplu poti lua un S3 prin leasing, adica sa platesti prima data doar 2-3 milioane apoi restul. si platesti in fiecare luna cate 50 ron.