| Click_Sergiu_1992 a întrebat:

as dori sa imi spuneti care e mai bun:Samsung galaxy fame sau Samsung galaxy mini2 eu zic ca mini2 astept parera voastra.
P.Sbig grinau funda

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Eu zic acest Samsung http://bit.ly/109Lc1x din urmatoarele motive:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

| andreisandu28 a răspuns (pentru maryusmono):

De ce minti? galaxy fame este mult mai bun, tine bateria mai buna, android versiune mai mare si procesor de 1Ghz

| KinekT a răspuns:

O parere gresita... Fame este mult mai bun cu o camera mai puternica un procesor de 1 ghz un android mult mai nou..memorie interna de 4 gb deci in concluzie fame este mai bun decat mini2