| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi spuneti parerea voastra. Samsung Galaxy S3 ori Samsung Galaxy Note II? Vreau sa imi cumpar un smartphone si nu stiu pe care sa il aleg dintre cele doua. Nu ma intereseaza diferenta de pret. Ezit sa cumpar un Galaxy Note II din cauza ecranului foarte mare. Care credeti ca merita?

5 răspunsuri:
| urbanghost a răspuns:

IPhone 4s si ai rezolvat problema cu Samsung...

| bortanradu a răspuns (pentru urbanghost):

IPhone-ul e pentru cei ce isi tin telefonul in buzunar ca daca il scapi... In plus are un ecran mic si un procesor cam slab fata de S3 si Note II.

| urbanghost a răspuns (pentru bortanradu):

Nu conteaza ca are procesorul mai slab daca sistemul lui de operare este optimizat pentru a rula de 10 ori mai bine decat un Samsung cu android...

| thebiggesttroll a răspuns:

S3 ca note e mult prea mare

| Biuubiu a răspuns:

Alegerea ta. Eu nu as lua nici unul. Eu as lua Samsung galaxy note. big grinbig grin happy